Rozhovor s psychologem snadno a rychle

Chcete-li něco probrat s odborníkem, můžete se na mě obrátit na dálku prostřednictvím programu Skype (stažení a instalace) přes Váš počítač nebo mobilní telefon. V živé online konzultaci získáte odpovědi na své otázky, odborný názor, konkrétní rady pro zlepšení Vaší situace, psychickou podporu a nasměrování, jak dál. V některých případech lze touto cestou provádět také terapii (pouze po předchozí dohodě).

Výhody pro Vás

Při online rozhovoru s psychologem zůstáváte ve svém známém prostředí a nemusíte nikam docházet. Budete-li chtít, zůstanete i v anonymitě (Vaše kamera nemusí být připojena; pozn.: neplatí pro online terapii). Oproti písemným dotazům do poradny je možné ihned reagovat na případné doplňující otázky psychologa. Objednací lhůty jsou krátké. Platbu uhradíte jednoduše převodem na účet. Děti do 15 let se na mě mohou obrátit i bez souhlasu rodičů.

Jak probíhá online konzultace

V úvodu našeho dialogu mě seznámíte s tím, co Vás trápí nebo na co se chcete zeptat. Poté Vaši situaci probereme a povíme si o možnostech, jak záležitost zvládnout k Vaší spokojenosti, jaké kroky můžete podniknout nebo jak si můžete pomoci.

Běžná délka rozhovoru je 60 minut. Chcete-li položit pouze jednoduchý dotaz, na který očekáváte spíše stručnou odpověď, počítejte s 30 minutami.

Konzultace může proběhnout jednorázově, nebo se v případě Vašeho zájmu můžeme setkávat takto online i opakovaně.:

Online konzultace poskytuji v následujících časech

Středa 14:00 – 16:00
Čtvrtek    8:30 – 11:30
Pátek 16:30 – 18:30

Nevyhovují vám vyhrazené konzultační hodiny? Kontaktujte mě.

Jednoduchý postup, jak se objednat:

Vámi zvolený termín a čas Vaší online konzultace si můžete ihned zarezervovat.Následně obdržíte e-mail s údaji k platbě. Odeslání platby by mělo proběhnout nejpozději dva pracovní dny před domluvenou konzultací.

Začínáme:

V daný čas zavoláte prostřednictvím Skype na můj kontakt "skulilova". Po navázání spojení mě uvidíte na své obrazovce a můžeme komunikovat. Dodržujte, prosím, stanovený čas, nevolejte dříve, ani později.

Chcete termín zrušit?

Objednaný termín konzultace je závazný. Klient má možnost zrušit jej bezplatně nejpozději 24 hodin předem, a to zrušením své rezervace v rozvrhu zde, nebo mailem, telefonicky či zasláním SMS (viz kontakt). Zároveň lze sjednat nový termín, nebo požádat o vrácení platby. Pokud klient z jakéhokoliv důvodu nenahlásí zrušení svého sezení alespoň 24 hodin předem, hradí zameškanou konzultaci v plné výši.

Ceník online konzultací 2019

konzultace 30 minut 250,- Kč
konzultace 60 minut 500,- Kč
regresní terapie 120 minut (objednávejte se pouze po předchozí domluvě) 1100,- Kč
hypnoterapie 50 minut (objednávejte se pouze po předchozí domluvě) 600,- Kč