Co je superterapie

Superterapie podvědomých vzorců je rychlé a efektivní odbourání starých nefunkčních programů a bloků, které nás jako skryté mechanismy v podvědomí řídí k určitému způsobu chování, prožívání apod. Superterapie je účinným nástrojem osobního rozvoje a transformace; propojuje v podstatě terapii a koučování.

Odstranění nepříznivých podvědomých zápisů a bloků vám umožní posunout se v oblasti, kde jste dosud stagnovali, kde se vám nedařilo podle vašich představ nebo kde jste čelili nějakým problémům. Vymaníte se ze své nevyhovující situace, ať už jde o vaše vlastní pocity, anebo o okolnosti, které vás potkávají.

Superterapii s úspěchem používám zejména v posledních letech, kdy se vykrystalizovala její současná podoba jako esence toho nejlepšího, co jsem se naučila a načerpala během své dvacetileté praxe s klienty a co se už mnohokrát osvědčilo.

Výhody

Na rozdíl od nejrůznějších koučovacích metod, afirmačních technik, účelových meditací a jiných postupů má superterapie podvědomých vzorců několik výhod:

  • jdeme přímo k místu vzniku – příčině daného vzorce v podvědomí
  • vzorec je kompletně terapeuticky zpracován a odstraněn včetně doprovodných emocí a stavů (nejde o pouhé přepsání)
  • odstranění nežádoucího programu z podvědomí je jednorázové
  • účinek je prakticky okamžitý
  • do podvědomí současně vkládáme nový žádoucí přístup nebo program
  • postup nevyžaduje žádnou vaši speciální přípravu nebo aktivitu.

Proč odstraňovat podvědomé vzorce

Nežádoucí vzorce mohou být příčinou celé řady problémů ve všech sférách naší existence. Zasahují do oblasti partnerských i jiných vztahů, do oblasti seberealizace, prosazení a úspěšnosti atd. Těžko bychom vypsali všechny varianty jejich nepříznivých projevů. Je jich obrovské množství a každý jedinec si může nést větší nebo menší náklad.

Zkratovité reakce, výbušnost, nejistota, nízké sebevědomí, strachy a obavy, samota, problémy s lidmi, problémy v práci, stále se opakující stejné nepříznivé situace nebo i nadváha či ženská neplodnost – to je namátkou jen pár příkladů z mnoha.

Váš život přesně odráží vaše podvědomé vzorce; odvíjí se podle nich. Změňte je, a změníte svůj život.

Vznik a působení nežádoucích vzorců

Podvědomé vzorce jsou zápisy v naší podvědomé paměti, které se vytvořily v dětství. Většinou o nich ani nevíme. Odrážejí okolnosti, za kterých jsme vyrůstali a které na nás v průběhu vývoje působily.

Vzhledem k tomu, že podvědomí tvoří přes 90 procent naší psychiky, má oproti vědomé mysli a našim vědomým snahám a záměrům naprosto zásadní a rozhodující slovo. Jak ukazuje praxe, tyto staré blokující programy jsou příčinou naprosté většiny osobních problémů lidí v dospělém věku. Když se příslušný vzorec odstraní, dochází záhy k pozitivním a žádoucím trvalým změnám.

Více o podvědomých vzorcích najdete v mém informativním eBooku Buďte strůjcem svého štěstí aneb Proč se vyplatí zabývat se vlastním podvědomím, který si můžete stáhnout zdarma.

Jak probíhá superterapie vzorců

Vaše vzorce odhalujeme buď na základě problémů, které vás trápí, anebo v rámci speciální analytické konzultace. Při jejich odstraňování pak pracujeme metodou regresního přepisu v lehké hypnóze. Sezení jsou hodinová a jejich počet je individuální, dle domluvy (orientačně 2 – 8, případně více).

Absolvováním superterapie podvědomých vzorců se vám otevírá nová cesta a vysvobozujete se z nefunkčních zaběhaných scénářů.

.

S OBJEDNÁVKOU NEBO DOTAZY SE NA MĚ MŮŽETE OBRÁTIT PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE VPRAVO, PŘÍPADNĚ I TELEFONICKY NEBO E-MAILEM – viz kontakt.