Dobrý večer , chtěla bych poprosit o radu a pomoc. trpím depresí a stresem , beru už asi 5 let lexaurin. V poslední době jsem se začala v noci budit s úzkostí na prsou , brněním rukou a nohou , střídavé pocení a zimnice , dlaně na rukou a chodidla na nohou jsem měla úplně mokré od potu a přitom celé studené. teď se mi k tomu přidalo i třes obou nohou a to dost velký a silný. Nohy mi vysloveně poskakovaly nahoru a dolů. Bylo to dost nepříjemné a nedalo se to zastavit. Trvalo to zhruba hodinu. Snažila jsem se i rukama na nohy tlačit a třes zastavit , ale bezvýsledně. Prosím o radu. Byl to pro mě dost hrozný zážitek a takovou noc už bych nechtěla , aby se opakovala.

Odpověď:

Dobrý den, v podobných případech s klienty provádíme komplexní terapii ve smyslu ošetření fyzické, psychické i „energetické“ úrovně organismu. Znamená to zpracovat např. formou hypnoterapie či regresního postupu ty záležitosti z minulosti, které oslabily celý systém a spustily vývoj depresí či stresu. Dále se zaměřujeme na otázku překyselení organismu a dostatku vitaminů i stopových prvků (zejména hořčíku). Třetí součástí léčebného procesu je nasazení autopatie jako celostní energetické terapie. Jedná se o techniku ze skupiny alternativních přístupů, která dobře zvládá úzkosti i jiné Vámi popisované doprovodné symptomy.

Nemáte-li možnost navštívit mou ordinaci, zajímejte se alespoň o možnosti autopatické léčby, kterou můžete z velké části praktikovat sama.