Ahoj, mám mladší sestru (16 let) a už se mi několikrát svěřila, že se jí často stává, že nemůže spát a často se probouzí, několikrát přišla spát i ke mě do pokoje. Řešila jsem s ní všechny možné příčiny, ale zatím to prostě vypadá na špatné sny a obrácený režim, možná nějaký stres ve škole. Nevíte o nečem nezávadném, co bych jí mohla koupit/poradit, aby se jí spalo lépe? Už je mi jí líto :(… Děkuji

Odpověď:

Dobrý den, ptáte se na něco nezávadného, co pomůže zlepšit spánek. Z vlastní praxe bych Vám doporučila toto: než se pustíte do návštěv odborných center a do konzultací s psychology, můžete sáhnout po alternativních prostředcích a vyzkoušet si doma aplikaci tzv. autopatie.

Jedná se o nenáročnou, víceméně sebeléčebnou techniku, která pomůže celostním způsobem vyladit organismus, zoptimalizovat všechny funkce a napravit to, co případně není v těle a v psychice v pořádku. S řešením nespavosti pomoci autopatie jsou velmi dobré výsledky a jsou trvalé.

Efekt by se měl dostavit poměrně rychle. Další podrobnosti a kontakty najdete také na internetových stránkách o autopatii.