Dobrý den,
chtěla bych poradit se svým problémem. Před třemi lety při komunikaci zejména s cizími lidmi jsem začala cítit tlak v levé půlce obličeje. Ani to nebrní, ale je to jako bych měla kamennou levou půlku obličeje. Díky tomuto se mi i špatně mluví, je to celkově nepříjemné. Byla jsem i na neurologii a na krevních testech, vše v pořádku. Potom tento problém asi na půl roku vymizel, ale vrátil se. Pracuji jako pokladní v supermarketu a denně to zažívám v práci a při komunikaci s cizími lidmi. Myslím si,že je to psychosomatické, ale nevím jak se mám toho zbavit.
Ještě tak před půl rokem, jsem měla pocit, že se na mně dívají lidé a smějí se mi, ale to jsem myslím už překonala. Tak si nemyslím, že by to mělo s tímto něco společného.
Ještě chci napsat, že od mala jsem měla podobné problémy nevysvětlitelného rázu, které sami po pár měsících odešly, ale tady to se mně nějak drží.
Děkuji předem za odpověď.

Odpověď:

Na „divné“ potíže nevysvětlitelného rázu bych doporučila nasadit „divnou“ metodu, konkrétně autopatii. Jedná se o nenáročnou alternativní, víceméně sebeléčebnou techniku, informace najdete na internetu a u Vašeho nejbližšího autopatického poradce. Nemáte-li to daleko, můžete se objednat i ke mně. Zde bychom mohly vyzkoušet také ovlivnění prostřednictvím hypnotického stavu, případně jiným postupem.