Dobrý den,již dlouhou dobu trpím krátkodobým kolapsem,začíná to nejdříve-ohromný sucho v ustech,zvracení na prázdno a ohromný pocení-studený pot od hlavy po celý obličej a končí to jakoby kolapsem a jsem ráda,že se nějak dostanu do postele //vypadám jak opilá,prostě je mě hodně zle// hrozně moc mě vždycky tahle příhoda strašně vysílí a pak spím celý den,jsem v in.duch,pro tortic,spastika

Odpověd:

Přestože Váš příspěvek neobsahuje žádný dotaz, pokusím se Vám odpovědět. V prvé řadě je potřeba vyloučit organický původ Vašich potíží, což začíná konzultací s Vaším praktickým lékařem a pokračuje doporučenými odbornými vyšetřeními a testy. V případě negativních výsledků lze následně pátrat v oblasti psychiky.
Zde kromě doplnění informací a podrobností o Vašem „životním příběhu“ bych ve Vašem případě využila hypnoterapeutické techniky a/nebo techniky bdělé regrese (jde o tzv. hlubinnou abreaktivní psychoterapii) ke zjištění a odstranění příčin popsaných „kolapsů“.
Dále Vám doporučuji zajímat se o altrenativní (sebe)léčebnou techniku zv. autopatie, a to buď jako podporu k ostatním terapiím, anebo i samostatně. Autopatie Vám může pomoci zbavit se postupně uvedených nepříjemných stavů a na rozdíl od postupů klasické medicíny může mít pozitivní a trvalý účinek i na Vaši dystonii.