UPOZORNĚNÍ: kontaktní formulář je v současné době mimo provoz. Omlouváme se.

Autopatie je alternativní léčebná metoda, která vychází z homeopatie a jejích principů. Je určena především ke zvládání chronických a dlouhodobých zdravotních potíží, ale osvědčuje se výborně také v případě psychických problémů všeho druhu i u jiných záležitostí. Metodu založil a poprvé představil v roce 2002 homeopat Mgr. Jiří Čehovský. Od té doby už tento postup zaznamenal celou řadu úspěchů.

Pomáhá i tam, kde klasická léčba selhává. Je to proto, že autopatická metoda je primárně zaměřena na harmonizaci "energetické" úrovně bytosti, která je pro celkový fyzický i psychický stav člověka určující. V důsledku posílení a uzdravení nadřazené energetické roviny se pak začíná uzdravovat i psychika nebo fyzické tělo.

Toho s úspěchem využíváme při alternativním zvládání některých psychických stavů, jako jsou úzkosti, deprese, deperzonalizace, poruchy příjmu potravy aj. i u řady dalších problémů, se kterými se na mě klienti obracejí. Terapeutickou práci v našich sezeních u některých klientů pak s autopatií kombinujeme.

Autopatie je šancí pro klienty, kteří odmítají brát klasické léky na psychiku a hledají alternativní cestu. Může se ale provádět i souběžně s užíváním psychofarmak. Na rozdíl od léků řeší a odstraňuje příčinu potíží.

Podrobnosti a vysvětlení přesného návodu, jak postupovat při připravě a aplikaci autopatického preparátu, probírám s každým zájemcem individuálně. Dávkování, interval a způsob podávání se určuje každému případu zvlášť na míru. Jde ale v podstatě o sebeléčbu, autopatický preparát si člověk připravuje a aplikuje sám doma. Po určité době podávání se pak zhodnotí vývoj a stav a na základě toho určujeme postup pro další období.

Autopatický léčebný preparát se připravuje ředěním vlastní sliny, nebo dechu, nebo také  energetické informace. Ředěním se daná informace potencuje na jemnohmotnou úroveň, která je schopna působit na energetickou sféru bytosti. Každý, kdo se rozhodne pro sebeléčbu autopatií, potřebuje autopatickou lahvičku na domácí přípravu preparátu. Lahvičky distribuuje e-shop na stránkách autopatie.cz, nebo jsou se slevou k zakoupení u mě.

Autopatické poradenství a vedení autopatické léčby poskytuji v případě zájmu i pro osoby, které ke mně nedocházejí na terapeutická sezení.

Upozornění: Autopatie není náhradou klasické lékařské péče.

ZPĚT na Přehled služeb (Home) | Ceník | Kontakt | O mně |

Blog | eBooky zdarma | Případy z praxe | Poradna |