S klienty úspěšně pracujeme na

odstraňování psychosomatických potíží, nejistoty, obav, fobií, tendence ke vzteku, zlosti aj., na řešení depresí, úzkostí, panických poruch, depersonalizace, PPP, na vypořádání se s problémy ve vztazích a v sexu, s traumaty, ztrátou blízké osoby, se stavy žalu, s nespavostí, koktavostí a dále se vším, co vás trápí. Posilujeme také sebevědomí, schopnost komunikovat, úspěšně zvládat různé situace atd.

.

Neváhejte se na mě obrátit

v těchto případech:

  • chcete se zbavit svého osobního psychického nebo fyzického trápení
  • jste po předchozí návštěvě psychologa či psychiatra bez pozitivního efektu
  • hledáte pomoc psychologa
  • potřebujete si jen tak nezávazně popovídat o svém problému, svěřit se
  • chcete absolvovat terapii některou z nabízených technik, jež úspěšně používám téměř 20 let (informace viz Terapie).

Na konzultaci nebo terapii se můžete objednat přímo, bez doporučení od lékaře.

.

.

Mám, nemám …?

Trápení lidí a jejich potíže psychického rázu mívají nejrůznější podobu. Nebojte se obrátit na odborníka i tehdy, máte-li pocit, že Vaše záležitost je vlastně malichernost, anebo když si nejste jistí, zda by se Vámi psycholog vůbec zabýval. Vše ve Vašem nitru, co Vám stojí v cestě za šťastným a spokojeným životem, je náplní mé práce. A je zbytečné se o samotě trápit, když náprava je na dosah. Většina problémů má své řešení – jen jste o něm zatím nevěděli. V případě Vašeho zájmu o spolupráci se mnou, prosím, mailujte nebo volejte na uvedený kontakt, abychom mohli dohodnout termín Vaší návštěvy nebo vyřešit případné nejasnosti a Vaše dotazy.

.

Co můžete získat:

Psychickou pomoc, odstranění potíží a zlepšení stavu – a to na základě poradenství a konzultací, anebo absolvováním terapie.
Společně vyřešíme Vaše psychické problémy nejrůznějšího druhu od nervozity či strachu až po deprese a závislosti.
Naše spolupráce může být jednorázová, nebo systematická.

.

.

.

Při terapii

odstraníme staré, nefunkční, hluboce zakořeněné vzorce chování, které Vám dosud kazily Vaše vztahy, kariéru i Váš vnitřní pocit. Negativní a škodlivé emoce, které Vás ovládaly, ať už šlo o strach, smutek či vztek apod., budou uvolněny. Najdete nový směr a novou chuť do života. Všechno dobré ve Vás se nejen zachová, ale i víc odkryje a posílí. Absolvováním terapie se z Vás může stát nový člověk. Váš sen se bude moci naplnit.