Jedná se o speciální konzultaci, v jejímž průběhu odhalíme vaše podvědomé bloky a nežádoucí podvědomé vzorce, které vás omezují v životě, brání v úspěchu nebo ve šťastném vztahu apod.

Určeno těm z vás, kteří na sobě chcete pracovat samostatně, s využitím nejrůznějších technik osobního rozvoje, jež máte k dispozici.

Analytická konzultace vám pomůže, pokud tápete a hledáte, co ve vašem podvědomí brzdí váš posun v některé životní oblasti, případně co z vaší minulosti má negativní dopad na vaši aktuální situaci. Ujasníte si, na kterých tématech máte zapracovat, abyste dosáhli spokojenosti a štěstí.

"Naše on-line setkání pro mne bylo velice hodnotné a přineslo mi uvědomění, se kterými teď můžu dál pracovat. Při konzultaci jsme společně zjistily, že za událostmi, které probíhají v mém životě, stojí programy z dětství a nevyřešené bloky, které mě provází už dlouho.

Velice si vážím citlivého přístupu a nesmírné trpělivosti, kterou mi Lada poskytla. Při našem rozhovoru jsem se opravdu hodně otevřela a sdílela jsem celou řadu pocitů, které provází to, co se děje v mém životě. Už samo vyslovení některých pocitů pro mne bylo očistné. Vyplynulo z toho několik věcí, se kterými bude třeba dále pracovat. Původně jsem měla jedno hlavní téma, ze kterého nakonec vzešlo několik různých vzorců, které spolu navzájem souvisí.

Příjemným bonusem bylo i sepsání hlavních témat, která jsme probíraly, takže se k tomu můžu neustále vracet a postupně bloky řešit.

Moc děkuji za všechno a vážím si jemného, uklidňujícího a zároveň profesionálního přístupu. Je to začátek dlouhé cesty a jakmile bude příležitost, moc ráda půjdu do hypnózy a hlubší práce s bloky." (paní D.)

Mnoho lidí je ve vleku starých podvědomých vzorců, vytvořených nejčastěji v dětství, ale většinou nemají na toto své „naprogramování“ dostatečný náhled a nejsou si ho ani vědomi.

Jestliže nejste ve svém životě úplně spokojeni, musíte čelit nějakým problémům nebo stále marně usilujete o změnu, bývá to mnohdy právě důsledek těchto podvědomých vzorců, vnitřních bloků a skrytých tendencí či přesvědčení.

Na základě podrobného rozhovoru vám pomůžu odhalit vaše vnitřní šablony, tendence, naučené role a vzorce, které vám komplikují život a na jejichž odstranění se pak můžete při svém osobním seberozvoji zaměřit.

Používáte-li například techniku afirmací nebo vizualizací k tomu, abyste dosáhli zlepšení své situace, budete je moci daleko přesněji zacílit, když se blíže seznámíte s blokujícími obsahy vašeho podvědomí.

Díky svým zkušenostem v oblasti podvědomých vzorců vám mohu zprostředkovat potřebný náhled během jednoho sezení.
Věděli jste, že lidé docházejí k psychologům i řadu týdnů, aby dosáhli téhož výsledku?

 

- Délka speciální konzultace: cca 60-90 min.

- Cena konzultace: 1100 Kč

- Forma: osobně, nebo online

OBJEDNÁVEJTE SE, PROSÍM, TELEFONICKY NEBO PŘES KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

ZPĚT  na Přehled služeb (Home)  |  Ceník  |  Kontakt  |  O mně  |

Blog  |  eBooky zdarma  |  Případy z praxe Poradna