Pomůžu vám ven z vašich problémů,
abyste žili radostný a spokojený život

Jako terapeutka působím už téměř pětadvacet let. Ve své práci propojuji různé přístupy, což zvyšuje účinnost celé terapie.

Mám technicko-humanitní vzdělání. Díky vystudované psychologii se umím dobře orientovat ve všech zákoutích vaší psychiky.

Navíc – respekt k zákonitostem, které stojí na pozadí běžně pozorovaných jevů a našich životů, plus víra ve vyšší vesmírný řád a v existenci duše mi dovolují nazírat určité lidské problémy z jiného úhlu pohledu, než klasický psychologický či psychiatrický přístup, takže mohu využívat jiné – alternativní cesty, jak vám pomoci.

A jako správný technik pak pro vás hledám přímočarou a nejefektivnější strategii vedoucí k řešení.

Za dobu mé praxe se mi vyprofilovaly terapeutické postupy, které dnes s úspěchem používám. Jejich výhoda je v přímé práci s podvědomím klienta, v přesném zacílení na příčiny jeho problémů, a v rychlosti, se kterou odpadají.

A jak pracuji? Vaše trápení s vámi podrobně zanalyzuji, a to včetně historie. Následně se bez dlouhých řečí pustíme do vítězného boje s tím, co vám komplikuje život.

Pouze u mě máte možnost projít tzv. regresním přepisem, který nekompromisně a navždy odbourává z podvědomí váš starý nefunkční balast, hojí dávné rány a mění váš mindset žádoucím směrem.

Žádné dlouhé docházení po několik měsíců. Žádné několikahodinové únavné seance. K odstranění jedné konkrétní příčiny daného problému nám často postačí 30 minut.

Jsem opravdu moc ráda, že mám v ruce tak mocné nástroje k tomu, abychom pohnuli s vaší situací směrem k trvalé spokojenosti. To se nám často daří i v těch případech, kdy se zatím člověk sám nebo i s odborníky snažil marně.

Kouzlit sice neumím, ale malé zázraky se v našich sezeních sem tam dějí.

__________

Klientka, mladá paní, po prvním sezení:

„Píšu na zpětnou vazbu k regresnímu přepisu. Nejspíš se stal zázrak! Od čtvrtka bylo již několik rozhovorů s přítelem a vždycky to dopadlo úsměvem, společnou dohodou nebo pozitivně laděným kompromisem. I když byly asi dvě situace, ve kterých jsem měla namále, ale pak jakoby to „přeluplo“ a jen jsem se tomu usmála. Nechci předbíhat, ale tohle se povedlo! Děkuji!“

__________

Klientka po úvodní konzultaci:

„Naše on-line setkání pro mne bylo velice hodnotné a přineslo mi uvědomění, se kterými teď můžu dál pracovat. Při konzultaci jsme společně zjistily, že za událostmi, které probíhají v mém životě, stojí programy z dětství a nevyřešené bloky, které mě provází už dlouho.

Velice si vážím citlivého přístupu a nesmírné trpělivosti, kterou mi Lada poskytla. Při našem rozhovoru jsem se opravdu hodně otevřela a sdílela jsem celou řadu pocitů, které provází to, co se děje v mém životě. Už samo vyslovení některých pocitů pro mne bylo očistné. Vyplynulo z toho několik věcí, se kterými bude třeba dále pracovat. Původně jsem měla jedno hlavní téma, ze kterého nakonec vzešlo několik různých vzorců, které spolu navzájem souvisí.

Příjemným bonusem bylo i sepsání hlavních témat, která jsme probíraly, takže se k tomu můžu neustále vracet a postupně bloky řešit.

Moc děkuji za všechno a vážím si jemného, uklidňujícího a zároveň profesionálního přístupu. Je to začátek dlouhé cesty a jakmile bude příležitost, moc ráda půjdu do hypnózy a hlubší práce s bloky.“ 

__________

Pro individuální řešení vašich problémů stačí, když mi napíšete nebo zavoláte, že se chcete objednat (viz kontakt) a domluvíme si termín sezení.

A kde ještě se se mnou a s mým přístupem, poznatky nebo názory můžete potkat?

Při své práci se řídím etickým kodexem Českomoravské psychologické společnosti.

O mé osobní životní cestě si můžete přečíst zde.

Certifikáty:

ZPĚT na Přehled služeb (Home) | Ceník | Kontakt | O mně |

Blog | eBooky zdarma | Případy z praxe | Poradna |