Co je superterapie

Superterapie podvědomých vzorců je rychlé a efektivní odbourání starých nefunkčních programů a bloků, které nás jako skryté mechanismy v podvědomí řídí k určitému způsobu chování, prožívání apod. Superterapie je účinným nástrojem osobního rozvoje a transformace; propojuje v podstatě terapii a koučování.

Odstranění nepříznivých podvědomých zápisů a bloků vám umožní posunout se v oblasti, kde jste dosud stagnovali, kde se vám nedařilo podle vašich představ nebo kde jste čelili nějakým problémům. Vymaníte se ze své nevyhovující situace, ať už jde o vaše vlastní pocity, anebo o okolnosti, které vás potkávají.

Superterapii s úspěchem používám zejména v posledních letech, kdy se vykrystalizovala její současná podoba jako esence toho nejlepšího, co jsem se naučila a načerpala během své dvacetileté praxe s klienty a co se už mnohokrát osvědčilo.

Výhody

Na rozdíl od nejrůznějších koučovacích metod, afirmačních technik, účelových meditací a jiných postupů má superterapie podvědomých vzorců několik výhod:

  • jdeme přímo k místu vzniku – příčině daného vzorce v podvědomí
  • vzorec je kompletně terapeuticky zpracován a odstraněn včetně doprovodných emocí a stavů (nejde o pouhé přepsání)
  • odstranění nežádoucího programu z podvědomí je jednorázové
  • účinek je prakticky okamžitý
  • do podvědomí současně vkládáme nový žádoucí přístup nebo program
  • postup nevyžaduje žádnou vaši speciální přípravu nebo aktivitu.

Proč odstraňovat podvědomé vzorce

Nežádoucí vzorce mohou být příčinou celé řady problémů ve všech sférách naší existence. Zasahují do oblasti partnerských i jiných vztahů, do oblasti seberealizace, prosazení a úspěšnosti atd. Těžko bychom vypsali všechny varianty jejich nepříznivých projevů. Je jich obrovské množství a každý jedinec si může nést větší nebo menší náklad.

Zkratovité reakce, výbušnost, nejistota, nízké sebevědomí, strachy a obavy, samota, problémy s lidmi, problémy v práci, stále se opakující stejné nepříznivé situace nebo i nadváha či ženská neplodnost – to je namátkou jen pár příkladů z mnoha.

Váš život přesně odráží vaše podvědomé vzorce; odvíjí se podle nich. Změňte je, a změníte svůj život.

Vznik a působení nežádoucích vzorců

Podvědomé vzorce jsou zápisy v naší podvědomé paměti, které se vytvořily v dětství. Většinou o nich ani nevíme. Odrážejí okolnosti, za kterých jsme vyrůstali a které na nás v průběhu vývoje působily.

Vzhledem k tomu, že podvědomí tvoří přes 90 procent naší psychiky, má oproti vědomé mysli a našim vědomým snahám a záměrům naprosto zásadní a rozhodující slovo. Jak ukazuje praxe, tyto staré blokující programy jsou příčinou naprosté většiny osobních problémů lidí v dospělém věku. Když se příslušný vzorec odstraní, dochází záhy k pozitivním a žádoucím trvalým změnám.

Více o podvědomých vzorcích najdete v mém informativním eBooku Proč se mi to děje aneb 5 nežádoucích projevů podvědomých vzorců, který si můžete stáhnout zdarma.

Jak probíhá superterapie vzorců

Vaše vzorce odhalujeme buď na základě problémů, které vás trápí, anebo v rámci speciální analytické konzultace. Při jejich odstraňování pak pracujeme metodou regresního přepisu v lehké hypnóze. Sezení jsou hodinová a jejich počet je individuální, dle domluvy (orientačně 2 – 8, případně více).

Absolvováním superterapie podvědomých vzorců se vám otevírá nová cesta a vysvobozujete se z nefunkčních zaběhaných scénářů.

.

S OBJEDNÁVKOU NEBO DOTAZY SE NA MĚ MŮŽETE OBRÁTIT PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE VPRAVO, PŘÍPADNĚ I TELEFONICKY NEBO E-MAILEM – viz kontakt.

ZPĚT na Přehled služeb (Home) | Ceník | Kontakt | O mně |

Blog | eBooky zdarma | Případy z praxe | Poradna |